Kodėl apskaitos bendrovė?

Autorius: admin
Kovas 4, 2008

* Todėl, kad realiai pas mus Jums dirba buhaltere ir tai yra 30-40% brangiau, negu jei savarankiškai samdytumėte darbuotoją, tačiau:

* Jums reikia tikrai nemažai išmanyti, ko reikalauti iš buhalterio, kad būtų galima gauti visas būtinas ir norimas apskaitos paslaugas. Mes turime proceduras (kad nieko nepamirštume), pagal kurias ir dirbame. Pas mus kartas nuo karto ateina klientai, kurie po 2 metu suprato, kad jų buhalteriai praktiskai nieko nedarė, o jiems buvo mokama.

* Todėl, kad Jus arba Jūsų buhalterė turėsite mokėti įsidiegti kompiuterizuotą apskaitos sistemą. Jei norėsite sistemoje turėti mokestinę, finansinę ir valdymo apskaitas - Jums reikės tureti tikrai nemažai diegimo vargų.

* Jūsų buhalteris turės mokytis visų mokestinių niuansų (ką nelabai realu išmokti), o mes pasidalinome mokescius ir vienas mūsų kolega yra PVM ekspertas, kitas yra GPM ekspertas. Todel įmonėje turime daugiau specializuotų mokesčių ekspertų. Kai nežinome - mes turime savo partnerius - auditorius ir jei kyla klausimas - išsiaiškiname ne tik Jums, o ir visiems ir tokios konsultacijos Jums papildomai nekainuoja.

* Kai rezultate sudėsite visus kaštus (sistemų pirkimo, buhalterio apmokymų,  buhalterio mokymų kaip diegti sistemas),  gausite,  kad teisingas apskaitos bendrovės samdymas yra rezultate pigesnis ir efektyvesnis sprendimas.