Paslaugos

Mes teikiame visas apskaitos paslaugas konsultacinėms (IT bendrovėms, atrankos agentūroms, statybos darbų ir pan.) bendrovėms. Šiuo metu neteikiame paslaugų saloninės prekybos ir gamybos, bei distribucinėms bendrovėms.

“Visas apskaitos paslaugas” galėtume išskaidyti į mokestinės ir valdymo apskaitos paslaugas.

Mes suprantame, kad nuo mūsų darbo kokybės nemažai priklauso mūsų kliento, o tai reiškia - ir mūsų sėkmė. Todėl teikdami paslaugas stengiamės klientui padėti: supaprastinti apskaitos procesus, parodyti, kurios veiklos yra pelningos, o kurios ne, kur atsiranda ar dingsta pinigai. Manau, kad vadovai, bebendraudami darbiniais klausimai su mumis, turi galimybė per kelis metus praeiti visą finansų valdymo vadovui kursą. Žinoma, tik tuo atveju jei nori, klausosi, bei klausia :) . Manome, kad kuo geriau vadovas išmanys kaip kontroliuoti buhalterius (šiuo atveju mus), tuo visi kokybiškiau dirbsime.

Mokestinės apskaitos paslaugos: kasos dokumentų, išrašomų sąskaitų-faktūrų, gaunamų sąskaitų-faktūrų, avanso apyskaitų, banko pavedimų, importo / eksporto (paslaugų) ilgalaikio turto, komandiruočių, autorinių sutarčių, nuomos sutarčių, kelionių (automobilių),  darbuotojų apskaita, finansinė atskaitomybė, mokesčių deklaracijos.

Operacijų paslaugos: mes už Jus išrašysime faktūras ir padarysime pavedimus. Jeigu Jūs manysite, kad reikia skaičiuoti Jūsų darbuotojų darbo laiką ir ruošti ataskaitas - mes tą padarysime. Jei manysite, kad reikia suderinti pardavimus komisiniams suskaičiuoti su Jūsų agentais - mes tai irgi Jums padarysime.

Valdymo apskaitos paslaugos: didesnėms bendrovėms (nuo 100′000 lt pardavimų) siūlome iš karto daryti valdymo apskaitą. Esame įsitikinę, kad žinojimas, kurios Jūsų veiklos pelningos, kaip Jūs vykdote pardavimo ar veiklos sanaudų biudžetus, ir kokios veiklos generuoja arba suvalgo Jūsų bendrovės pinigų srautą yra Jūsų  bendrovės ilgalaikiškumo sąlyga. Vadinasi ir mūsų.

Na, o jeigu Jus užklupo nesėkmė, pataikėte ant nepatyrusio buhalterio ir šiandien turite dokumentų maišą ir VMI kvietimą nedelsiant atvykti, jeigu Jūs nutarėte likviduoti bendrovę, arba Jums tiesiog nepasisekė ir reikia įvykdyti bankroto procedūra - mes Jums patarsime kaip tai išspręsti ir į ką kreiptis.

Ir dar… Mes nemeluojame. Jei manome, kad Jūsų veikla nuostolinga arba bendrovėje nėra pinigų - mes taip ir pasakome. Manome, kad tiesos žinojimas yra vertybė.