Kainos

Ne visada konkurentai yra blogai , pavyzdžiui čia Jūs galite rasti rinkos kainas:
Geros buhalteres

Tačiau kviečiame užsukti pas mus. Už šias rinkos kainas mes pasiūlysime daug daugiau paslaugų:
Paslaugos


Dėka Vortekso technologinių sprendimų, mūsų apskaitos savikaina iš tiesų yra pigesnė, todėl mūsų buhalteriai dirba ne su 10-15 įmonių (pabandykit įsivaizduoti save dirbantį su 15 skirtingų projektų!!!), o apskaito iki 5 įmonių. Tad dėmesys Jums bus tikrai daug didesnis.

Kad jaustumėte savo bendrovės apskaitos pulsą ir ar mes tikrai darome savo darbą, mes Jums duosime mūsų atliekamų apskaitos procedūrų sąrašą ir paaiškinsime kam jis. Jei norėsite - galėsite pasitikrinti su auditoriumi datas ir būtinumą. O tada kartais patikrinti ir mus.

Daug klientų  klausia kokia minimali kaina? Apie 300 Lt per mėnesį. Tai yra ką tik įsteigtos įmonės su 1 darbuotoju iki 20 pirminių dokumentų kaina. Manote daug? Trumpai pavardinsiu, kad netgi minimaliai veikiančios įmonės egzistavimas kainuoja tiek darbo laiko:

1. Mėnesinės GPM, PVM  deklaracijos 24 dokumentai,

2. Ketvirtinės sodros deklaracijos

3. 12 tabelių ir atlyginimų žiniaraščių

4. Metinis balansas ir pelno mokesčio deklaracija

5. Metinis dokumentų paruošimas archyvavimui

Tai yra 3600 Lt sanaudų per metus arba apie 40 darbo valandų. Ar vis dar manote kad galima greičiau nei per savaitę sutvarkyti visų metų apskaitą?

Kainą  nustatome taip: susitikimo metu patikriname kiek kokių sandorių sudaroma, darome 3 mėn. bandomąjį apskaitos mokestį (nes po 3 mėnesių visada išaiškėja daug naujienų :-), po jo susėdame su vadovu ir sutariame “realųjį” apskaitos mokestį.